Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rekreacyjna Skrzetuszewo

Skrzetuszewo, wielkopolskie

  • 997 500 zł
  • 5 700 m²
  • 175 zł/m²

Zdjęcie

Michał Dziarmaga

Skontaktuj się

Działka rekreacyjna Skrzetuszewo

Skrzetuszewo, wielkopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

997 500 zł

5 700 m²

175 zł/m²

Działka rekreacyjna Skrzetuszewo

Zaktualizowane: 21 maja 2026

997 500 zł 5 700 m² 175 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 997 500 zł (175 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rekreacyjna, 5 700 m²
  •   kształt: kwadrat; długość: 76m; szerokość: 76m; teren pochyły, zabudowana
  •   dojazd drogą asfaltową
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: Perfect House, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PRF-GS-6473

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka rekreacyjna malowniczo położona nad brzegiem jeziora, przy drodze asfaltowej. Opracowywany Plan Ogólny określa teren działki jako teren rolnictwa z zakazem zabudowy, teren lasu, teren zieleni naturalnej, teren wód, teren komunikacji, teren ogrodów działkowych, teren infrastruktury technicznej.
Nachylenie działki na południowy zachód - doskonała pod farmę fotowoltaiczną. (...)

Agent

Michał Dziarmaga

514 753...

514 753 606

61 296 03 95

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Dziarmaga

514 753...

514 753 606

61 296 03 95

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Dziarmaga

Zostaw telefon, oddzwonimy